Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu www.myslivna-hry.cz

Výběr zboží 

Na hlavní stránce našeho e shopu klikněte na kategorii, která nabízí Vámi požadovaný sortiment. Objeví se hlavní stránka zvolené kategorie s nabídkou vedoucí až k jednotlivým položkám. Kliknutím na vybranou položku se zobrazí veškeré informace k danému zboží včetně ceny.

Ceny zboží

Provozovatel internetového obchodu www.myslivna-hry.cz není plátcem DPH, tedy veškeré ceny uváděné na stránkách obchodu jsou již konečné.

Platební možnosti 

Máte možnost využít následující platební možnosti: 

  • Bankovní převod – po odeslání objednávky se zobrazí veškeré nutné údaje k převodu peněz na náš účet. Po obdržení platby zboží odesíláme prostřednictvím České pošty.
  • Dobírka – po objednání zboží odesíláme prostřednictvím České pošty na dobírku.

Odeslání objednávky 

Po kontrole objednaného zboží a vyplnění veškerých potřebných údajů klikněte na tlačítko Odeslat. Tím je objednávka vyřízena. Během několika minut obdržíte email, který jste uvedli v objednávce s potvrzením Vaší objednávky. 

Dodací podmínky 

Zboží odesíláme do 5 pracovních dnů od obdržení platby. Pokud není objednané zboží skladem, budeme Vás informovat o předpokládaném datu odeslání.

Způsob doručení

Vámi objednané zboží zasíláme prostřednictvím České pošty po celé ČR. U objednávek si účtujeme balné a poštovné 125 Kč.

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu

Zákazník má právo na vrácení dodaného zboží bez udání důvodu, a to do 14 dnů od doručení zboží na jeho adresu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené a ani nesmí nést žádné známky používání. Zboží musí být zabaleno v originálním balení včetně veškerého příslušenství, dokumentace a dokladu o zakoupení a odesláno na adresu provozovatele nejpozději 14.den od data doručení zákazníkovi. Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslána částka za zboží zpět na účet, ze kterého za zboží platil. Částka bude snížena o balné, poštovné a manipulační poplatek s touto procedurou spojený ve výši 100 Kč.

Reklamace 

Záruka na zboží prodávané prostřednictvím internetového obchodu se řídí a je v souladu s platnou legislativou. Reklamace je podmíněna průkazností nákupu reklamovaného zboží v internetovém obchodě www.myslivna-hry.cz, čehož důkazem je zejména daňový doklad. Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění, pokud se prodávající nedohodne se zákazníkem na delší lhůtě. Provozovatel odpovídá za to, že prodávaná věc je bez vad. Při výskytu vady má zákazník právo na odstranění vady nebo výměnu zboží.

Prodávající neodpovídá za takové vady, které vzniknou nešetrným zacházením nebo násilným mechanickým poškozením zboží kupujícím. 

V případě poškození zboží poštou je nutné zboží reklamovat při převzetí poškozeného zboží nejdéle však do 24 hodin od převzetí, a to u České pošty.

Uplatnění reklamace

Zákazník zašle zboží na adresu provozovatele internetového obchodu spolu s popisem závady, daňovým dokladem a zpáteční adresou.

Ochrana osobních dat   Osobní data a další údaje, které uvedete v objednávce, nebudou poskytnuta třetím osobám nebo subjektům.